• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda


1997 yılında İstanbul merkezli faaliyete geçen şirketimiz, alkali kimyasallar alanında yurtiçi ve yurtdışı faaliyetleri ile kısa sürede sektörde kendine yer edinmiş; 2013 yılında şu anda faaliyet göstermekte olduğu adreste fabrikasını inşa ederek yine aynı sene üretime geçmiştir. Yıllar içerisinde sürekli teknolojisini yenileyen ve kapasitesini arttıran şirketimiz, alkali kimyasallar tedarikinde ülkede önde gelen firmalar arasında yer bulmuştur.

Tüm faaliyetlerini çevreye duyarlılık, etik çalışma ruhu ve mükemmel kaliteyi esas alarak sürdüren şirketimiz, müşterilerinin güvenlerini kazanarak uzun işbirlikleri kurmayı başarmıştır. Bu hususta düzenli ve sıklıkla çalışma prensipleri ve sistemlerimizi gözden geçirerek, müşterilerimiz başta olmak üzere tüm paydaşlarımızın istek ve ihtiyaçlarının pazardaki değişiklikler yakından takip edilerek daha iyi algılanıp gerçekleştirilmesi için çalışırız.

2007 yılından beri ISO 9001:2008, ISO 14001: 2004, OHSAS 18001:2007 ve ISO 22716:2007 Kalite Yönetim Sistemleri belgeli ve düzenli olarak Sedex denetlemesinden geçen firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve AR-GE konusundaki yatırımları ile Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen şirketlerine en kaliteli hizmeti sunmak konusunda kendini ispatlamıştır.