DOSB 2. Kısım D-2008 Sk. No 7 Dilovası/ Kocaeli
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda1997 yılından bu yana kimya alanında faaliyetlerini her geçen yıl geliştirerek sektörde lider firmaların önde gelen sodyum silikat tedarikçilerinden olan TET International Dış Ticaret ve Kimya Sanayi A.Ş, müşterileriyle uzun vadeli ilişkiler kurulmasını ön planda tutan anlayışıyla kimya sektöründe saygın firmalar arasında yer almaktadır.

Sahip olduğu teknik yetkinlik ve bilgi birikimini ürünlerine en iyi şekilde yansıtmanın inancında olan TET International, müşterilerinin üretimine pozitif değer katmak için sektöründe en iyi hizmeti sağlamanın bilinciyle hareket etmektedir.

2007 yılından beri ISO 9001:2008, ISO 14001: 2004, OHSAS 18001:2007 ve ISO 22716:2007 Kalite Yönetim Sistemleri belgeli şirketimiz; yüksek kalite prensiplerimiz ve çevreyi koruma bilincimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı bir üretim yapmaktadır. Ayrıca, düzenli olarak Sedex denetiminden geçen firmamız, her geçen gün artan kalite ve çevre standartlarına uyum göstermektedir.

Likit Sodyum Silikat’ın (Cam Suyu) çeşitli oranlarından oluşan üretim portföyümüz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. TET International, Likit Sodyum Silikat üretiminde istenilen modül ve oranlarda müşterilerimizin ihtiyacını karşılamaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: